Remonty Warszawa

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach domów, mieszkań, wszelkich powierzchni mieszkalnych i biurowych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz prac remontowo-budowlanych i wykończeniowych, remonty Warszawa, remonty pod klucz, wykańczanie wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się ofertą i listą usług.

KUL-BUD to firma, która działa sprawnie, solidnie i kompleksowo. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w branży budowlanej, zatrudniamy fachowców z uprawnieniami, polegamy na wiedzy, doświadczeniu i pasji. Wykonujemy kompleksowe remonty domów Warszawa, remonty Warszawa, remonty mieszkań Warszawa, biur, sklepów, obiektów użytkowych i innych pomieszczeń. Oferujemy wykończenia stanów surowych, deweloperskich oraz ogólne prace remontowo-budowlane. Pracujemy na własnym profesjonalnym sprzęcie, zapewniamy zakup i transport materiałów zanikających (brudnych).

Wieloletnie doświadczenie w remontowaniu

Wieloletnie doświadczenie

Gwarancja jakości i terminowości w realizowaniu remontów

Gwarancja
jakości i terminowości

Precyzja i estetyka prac remontowych

Precyzja i estetyka prac

Fachowcy z uprawnieniami remontowymi

Fachowcy z uprawnieniami

Ubezpieczenie OC na remonty Warszawa i okolice

Ubezpieczenie OC

Dajemy gwarancję jakości! Jesteśmy dokładni, dbamy o każdy rodzaj powierzchni. Dotrzymujemy ustalonych terminów i wspólnie ustalamy harmonogram prac. Jesteśmy pomysłowi oraz pamiętamy, by utrzymywać porządek podczas trwania remontu. Z naszą firmą przeprowadzenie remontu to pestka, oszczędzimy Ci stresu oraz dodatkowych wydatków!

Dbamy o jakość i potrzeby klientów, chcemy by czas remontu był jak najmniej stresujący dla właścicieli. Dlatego wykonujemy remonty warszawa solidnie, zawsze koncentrując się na projekcie. Zależy nam na dobrej opinii, dlatego świadczymy usługi remontowo-budowlane na najwyższym poziomie. Chcemy rozwiać wątpliwości oraz wzbudzić zaufanie, bo to właśnie dzięki naszej rzetelnej pracy, wiedzy oraz doświadczeniu remont mieszkania zawsze kończy się sukcesem.

Remontujemy na terenie Warszawy i okolic

Przykładowe usługi remontowe w Warszawie:

wyburzenia
murowanie
stawianie ścian z g-k
zabudowy z g-k i osb
tynkowanie ścian, sufitów
wygładzanie ścian i sufitów
malowanie tradycyjne i natryskowe
malowanie emulsyjne, akrylowe, olejne
montaż sufitów podwieszanych
instalacja oświetlenia
instalacje elektrycznych
instalacje hydrauliczne
instalacje grzewcze
montaż paneli podłogowych i ściennych
układanie parkietu
tapetowanie
poziomowanie podłóg
biały montaż
układanie glazury, terakoty i gresu

 

Wyremontowanie sypialni w WarszawieRemont kuchni

Remont Warszawa – Kontakt

KUL-BUD Krzysztof Kulasiński
Tel.: 600 974 696