Architekt Wnętrz Warszawa

SPR STUDIO PROJEKT RACZKOWSKA
Cybernetyki 13 lok. 4
02-677 Warszawa
Tel.: 695 734 492
E-mail: biuro@sprstudio.pl
www.sprstudio.pl

Przykładowe realizacje SPRstudio

Apartament Soho

Pokaż zdjęcia

Apartament Warszawa Mokotów

Pokaż zdjęcia

Dom okolice Warszawy

Pokaż zdjęcia

DOM 270 M2 NA PODLASIU

Pokaż zdjęcia

KAWALERKA SINGIELKI

Pokaż zdjęcia

APARTAMENT BIAŁYSTOK

Pokaż zdjęcia

 

Architekt wnętrz warszawa

Biura projektowe to profesjonalni projektanci, architekci wnętrz. Projektowanie wnętrz, wizualizacje, aranżacje wnętrz i wystrój mieszkań realizujemy na terenie Warszawy i okolic. Biuro projektowe zapewnia kompleksowe usługi - projektowanie wnętrz wraz z realizacją "pod klucz", a przy tym skutecznie oszczędza Twój czas.

Projekty wnętrz wykonujemy dla osób prywatnych, firm i dużych przedsiębiorstw. Ofertę kierujemy dla budownictwa mieszkaniowego oraz zakładów usługowych i użyteczności publicznej.

Jesteśmy bardzo skrupulatni podczas realizacji projektu wnętrza. Zwracamy szczególną uwagę na jakość i precyzję wykonanych prac remontowo-wykończeniowych. Dlatego, abyśmy wspólnie z Klientem byli zadowoleni z efektów końcowych.

Architekt Wnętrz

projektowanie wnętrz warszawa

Projektowanie Wnętrz Warszawa

Projektowanie wnętrz dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Jako architekci wnętrz łączymy tradycyjne style architektoniczne z nowoczesnymi trendami. Tworzymy proste, czyste formy, oryginalne projekty wnętrz i niezwykle funkcjonalne. Zwracając uwagę na detale i jakość wykonania uzyskujemy naturalnie przyjazne wnętrze dla użytkownika. Stosujemy nowatorskie aranżacje i rozwiązania projektowe tworząc niepowtarzalny klimat Twojego wnętrza.

Aranżacja współczesnych przestrzeni użytkowych oraz mieszkalnych łączy w sobie elementy praktyczne i funkcjonalne, które jednocześnie przekładają się na efekt wizualny. Ważna jest specyfika poszczególnych przestrzeni, z naciskiem na ich zastosowanie, ponieważ to właśnie determinuje, jakie urządzenia oraz materiały powinny być uwzględnione w projekcie. Współczesna architektura korzysta zarówno z dorobku wcześniejszych epok, jak również blisko związana jest z podejściem minimalistycznym, stonowanym, czy chłodnym, które utożsamiane jest z nowoczesnością. Dlatego tak ważna jest elastyczność w podejmowaniu się konkretnych zleceń oraz dogłębna wiedza, dotycząca nowinek technologicznych, wykorzystywanych w sektorze wykończenia wnętrz.

Doświadczenie w połączeniu innowacyjnym podejściem

Oryginalność jest w cenie. To jeden z głównych czynników, widocznych w aranżacji współczesnych przestrzeni. Pomimo pewnych wzorców, czy szablonów, które niejednokrotnie wykorzystywane są w trakcie urządzania pomieszczeń, bardzo ważne jest zachowanie indywidualności pokój, czy utrzymanie całej aranżacji w spójnej stylistyce. Jednocześnie monotonność potrafi znudzić, dlatego przemyślane projekty, muszą jednocześnie zaskakiwać. To trudne zadanie, które wymaga rzeczowego podejścia do tematu i jednoczesnej elastyczności i kreatywności, dzięki której znane rozwiązania zyskują nową twarz. Poprzez wieloletnie doświadczenie na rynku, śledzenie trendów w zakresie aranżacji wnętrz oraz dostępnych materiałów, a także kreatywność, nasza firma realizuje projekty na najwyższym poziomie. Jednak, co najważniejsze, nasi architekci wnętrz potrafią słuchać klientów, co ułatwia wpasowanie się w ich potrzeby oraz oczekiwania. Odpowiedzią na ich prośby są nowoczesne, eleganckie, dobrze zorganizowane projekty, zawsze tworzone z myślą o konkretnych osoba i doskonale osadzone w poszczególnych obiektach architektonicznych. Indywidualne podejście, doskonałe wyczucie i balans pomiędzy estetyką a praktycznością, świadomość, iż przestrzenie mieszkalne są przede wszystkim powierzchniami użytkowymi, a poszczególne pomieszczenia pełnią konkretną rolę, pozwala na tworzenie nowoczesnych wnętrz.

Aranżacja domów oraz mieszkań

Nasza firma podejmuje się wystroju zarówno wnętrz domów jak i mieszkań. Na pozór nie ma zbyt wielu różnić pomiędzy tymi dwoma obiektami mieszkalnymi, może za wyjątkiem metrażu. W praktyce jednak często potrzeba różnych rozwiązań, które zapewnią jednoczesną funkcjonalność, ale również sprawią, iż każde pomieszczenie posiadać będzie przestrzeń niezbędną do swobodnego poruszania się. Nie ma nic gorszego, niż uczucie przytłoczenia ilością elementów, czy mebli, które stosowane są wyłącznie w celach estetycznych, kradnąc jednocześnie wolne miejsce. Balans i równowaga tak samo ważne w życiu, niezbędne są w wystroju wnętrz. Ta nauka znana jest od setek lat, co objawia się nie tylko w praktycznych realizacjach, ale również pracach teoretycznych, na temat sposób aranżacji poszczególnych przestrzeni. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wystrój wnętrza wpływa na nastrój domowników. Dlatego obok samego wyboru elementów dekoracyjnych, nasza firma skupią się również na kolorystyce, czy fakturze, które pozwalają na uzyskanie wielu ciekawych efektów wizualnych.

Indywidualne podejście do poszczególnych przestrzeni

Dotyczy to zarówno uważnego wysłuchania potrzeb klientów, ale też odpowiednie podejście do samych pomieszczeń. Oczywistym jest, iż innego rodzaju elementy i materiały wykończeniowe wykorzystane zostaną w salonie, inne natomiast w łazience. Podążanie nowymi trendami, śledzenie zmian w sektorze materiałów oraz maksymalne wykorzystanie możliwości, jaki dają, zarówno w sferze praktycznej, jak i indywidualnej, przekłada się na trwałość realizacji i ich urok. W każdym projekcie nasz architekt wnętrz stara się oddać charakter klientów, dopasować kolorystykę i wybór pod ich gusta, co pozwala stworzyć powierzchnie mieszkalne, w których osoby te czują się na prawdę, jak u siebie, a ich osobowość widoczna jest w poszczególnych pomieszczeniach.

Szczegółowe omówienie budżetu

To również element bardzo ważny, zarówno dla Klienta jak i architekta wnętrz. Nasza firma przykłada dużą uwagę do wymogów, także związanych z budżetem. Jesteśmy świadomi, iż tego rodzaju inwestycje bywają kosztowne, dlatego pomagamy naszym Klientom znaleźć rozwiązania, które będą się doskonale sprawdzać w poszczególnych pomieszczeniach, jednocześnie wpiszą się w budżet, którym dysponuje klient. Dzięki temu zachowany zostaje balans pomiędzy ceną i jakością.

Umiejętność łączenia stylów architektonicznych

Architekt wnętrz tworzący współczesną architekture to nie tylko przestrzenie nowoczesne, utrzymane w duchu minimalistycznym, ale również szereg odniesień do wcześniejszych epok. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu, nasza firma świetnie łączy poszczególne style, zachowując przy tym jednoczesnym umiar i całościową spójność, co jest bardzo ważne zarówno w przypadku obiektów mieszkalnych, jak również przestrzeni mieszkalnych. Doskonale łączymy również różnego typu materiały, także naturalne, co przekłada się na oryginalność formy.