Zadzwoń: 600 974 696


Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć prac wykończeniowych firmy KUL-BUD Krzysztof Kulasiński. Przy wyborze zdjęć kierowaliśmy się szerokim spektrum naszych możliwości. Dlatego też na pierwszym miejscu znalazły się realizacje z wykończenia wnętrz Warszawa apartamentów klasy premium, salony, aneksy kuchenne ale też chcieliśmy pokazać projekty, w których widać inwencję twórczą. Stąd liczne zdjęcia światłowodów w sufitach podwieszanych, podwieszanych sufitów, położonych gresów oraz naklejek ściennych, fototapet, paneli i łączenia różnych materiałów w łazienkach np: gresy, kamienie i drewna.

Sprawdź także wybrane realizacji łazienek

APARTAMENT WARSZAWA ŻOLIBORZ

Odrobina przepychu, elegancja, luksus i biżuteryjna precyzja wykonania. I z tym projektem Kul-bud też poradził 🙂

Realizacja: Kul-bud Projekt: www.sprstudio.pl
Dział: Mieszkanie pod klucz w Warszawie

DOM 300 M2 POD WARSZAWĄ

Magia wnętrza tego domu polega nie tylko na pięknych formach, materiałach wysokiej jakości czy ekskluzywnych dodatkach- ale również na detalach, drobiazgowości i precyzji w ich wykonaniu przez naszą firmę Kul-bud 🙂

Realizacja: Kul-bud Projekt: www.sprstudio.pl
Dział: Kompleksowe wykończenia wnętrz w Warszawie

APARTAMENT 200 M2 W WARSZAWIE

Wszyscy wiemy jak ważne jest oświetlenie we wnętrzu. Jedni potrzebują go więcej, drudzy-mniej, ale nie jest to kwestia samych funkcjonalnych potrzeb. Światło to klimat, a nawet budowa narracji i formy. Proszę zwrócić uwagę na ilość i sposób wykonania oświetlenia, stopień trudności i konieczną precyzję( szczególnie łazienki). Ilość detali: sztukaterie, tapety, kamienie itd. Projektantki zaszalały 🙂 , a Kul-bud wykonał 🙂

Realizacja: Kul-bud Projekt: www.sprstudio.pl
Dział: Wykończenie mieszkania pod klucz w Warszawie

Apartament Warszawa

Wykończenie takiego apartamentu wymagało niezwykłej precyzji ze względu na geometrię zaprojektowanych elementów oraz minimalizm form. Wszystkie pasy ledowe były wkuwane w sufity, obniżenia sufitów musiały być idealnie równe wysokości listew sztukateryjnych. Ponadto wielkie płyty gresowe układane na minimalną fugę łączyły się z trzymetrowymi pasami spieku kwarcowego – co było nie lada sztuką ze względu na różnicę w grubościach. W łazienkach wszystkie płytki rozrysowywane na centymetry musiały idealnie zgadzać się z koncepcją projektanta. Dodatkową trudność niósł ze sobą montaż światłowodów w szklanej mozaice, gdzie każdy punkt światła miał przypisaną konkretną lokalizację.

Realizacja: Kul-bud Projekt: www.sprstudio.pl
Dział: Wykończenia wnętrz w Warszawie

Apartament Warszawa Włochy

Podczas realizacji projektu tego apartamentu szczególną trudność sprawiły liczne sufity podwieszane oraz podświetlenia. Niemalże każdy sufit czy też dekoracyjne konstrukcje GK zostały podświetlone pasami ledowymi, na które zostały wykonane specjalne kieszenie. Na całej powierzchni strefy dziennej zostały wkute w ścianę cokoły ceramiczne.

Realizacja: Kul-bud Projekt: www.sprstudio.pl
Dział: Wykończenie mieszkania w Warszawie

Apartament Zawady

Prace wykończeniowe w tym apartamencie były dla naszej ekipy sprawdzianem umiejętności montażu i łączenia różnych materiałów wykończeniowych.W łazience mieliśmy zestawienie trzech różnych materiałów: drewno (teak),kamień oraz gres. W salonie kamień, konstrukcje GK oraz precyzja w lokalizacji oraz montażu lamp. Jednak największej precyzji wymagał od nas montaż cieniutkiej mozaikifotograficznej – każda kostka musiała być idealnie równo, w przeciwnym razienie zgadzałby się wybrany wzór.

Realizacja: Kul-bud Projekt: www.sprstudio.pl
Dział: Remont pod klucz w Warszawie

Apartament Żoliborz

W tym apartamencie nasza ekipa musiała wykazać się niezwykłą skrupulatnością nie tylko ze względu na sufity podwieszane i ich podświetlenia. Tu szczególną uwagę musieliśmy poświęcić na montaż światłowodów (gwieździstego nieba) –każdy punkt miał znajdować się w miejscu wyznaczonym przez projektanta, ponadto światłowody miały różne grubości. W pozostałych pomieszczeniach czekał nas montaż fototapet nie tylko na ścianach, ale i zabudowach meblowych.

Realizacja: Kul-bud Projekt: www.sprstudio.pl
Dział: Remonty mieszkań pod klucz w Warszawie

Firma KUL-BUD poradzi sobie z każdym nawet najbardziej wyrafinowanym projektem.