Zadzwoń: 600 974 696

Referencje – Opinie

referencje kul-bud remonty Warszawa
„Niby „nic dwa razy się nie zdarza”, a jednak z premedytacją podjęliśmy się współpracy z firmę KUL-BUD po raz drugi. Za pierwszym razem (rok 2017) projekt polegał na kompleksowej aranżacji całego piętra w kamienicy przy il. Szarej 10 w Warszawie. Za drugim razem (rok 2018) rearanżowaliśmy kolejne piętra, dopasowując wnętrz do naszych zmieniających się potrzeb. Za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości realizacji zlecenia…” Marta Marzec-Robak, Wspólnik, Dyrektor Zarządzająca
Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy
warner music referencje
„Heraklit z Efezu mówił, że „Niepodobne wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki” miał na myśli, że za każdym razem, choć była ta sama, to sytuacja towarzysząca kąpieli i sama woda będą inne. W przypadku współpracy z Kul-Budem ta myśl nie ma zastosowania. Niezależnie od okoliczności czy stopnia skomplikowania projektu, Kul-Bud niezmiennie wykazuje się profesjonalizmem, elastycznością, terminowością i rzetelnością. Po kolejnej wspólnej realizacji, obejmującej część biurową Warner Music Poland w zakresie prac budowlanych i elektronicznych, ponownie polecam tę firmę każdemu Inwestorowi…” Katarzyna Krasuska, Kierownik projektu WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O.
ref_KUL-BUD12
320„Firma KUL-BUD Krzysztof Kulasiński był wykonawcą remontu biura Warner Music Poland. Poza niezwykle sympatyczną współpraca, opartą na elastyczności Wykonawcy, szczególnie chciałbym podkreślić terminowość i rzetelność, z jaką prace zostały wykonane. Na uwagę zasługuje też profesjonalizm i wysoka kultura osobista nie tylko Pana Krzysztofa, ale także kierownika budowy Pana Łukasza Matusika, jak również całej ekipy. Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług tej firmy, zarówno pod kątem prac budowlanych, które były przedmiotem umowy, a także czystością, jaką ekipa utrzymała przez cały czas trwania robót…” Katarzyna Krasuska, Kierownik projektu WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O.

„Historia naszego remontu z perspektywy 2 lat brzmi wręcz nieprawdopodobnie, a jednak się wydarzyła. Dwoje ludzi, w średnim wieku, nie mających kompletnie żadnego doświadczenia w remontowaniu czegokolwiek i współpracy z ekipami, podjęło decyzję o gruntowym remoncie rodzinnego domu z lat 50. Słowo gruntowny jest tu nie bez znaczenia, gdyż zostało wymienione absolutnie wszystko, od dachu, wymiany okien na nowe drewniane, poprzez położenie nowych podłóg i posadzek, aż po poprowadzenie nowej instalacji hydraulicznej i elektrycznej oraz doprowadzenie z miasta ogrzewania i kanalizacji. W zasadzie zostały tylko gołe ściany, a także nasz zapał i wizja jak które pomieszczenie ma wyglądać. Współpracę od samego początku podjęliśmy z firmą KUL-BUD Krzysztof Kulasiński, która przeprowadziła nas przez wszystkie trudy związane z tym nie lada wyzwaniem. Łatwo nie było, gdyż tyluletni dom okazał się domem pełnym niespodzianek, w niektórych przypadkach musieliśmy odstępować od wcześniejszych założeń projektowych, ponieważ inaczej by się nie dało tego zrobić.

Od samego początku zarówno p. Krzysztof Kulasiński, jak i kierownik budowy p. Łukasz Matusik oraz cała ekipa, służyli nam radą, byli otwarci na propozycje, dzięki czemu czuliśmy się „zaopiekowani” i mieliśmy poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. W związku z tym, że remont był naprawdę generalny, to też czas jego przeprowadzenia był dłuższy niż zazwyczaj. Ale efekt finalny jest fantastyczny, warto było tyle czekać, żeby móc zobaczyć tę niesamowitą metamorfozę – wcześniej smutnego i ciemnego domu, a teraz pięknych jasnych wnętrz. Kiedy patrzymy na zdjęcia sprzed remontu i porównujemy je z tym, jak dom teraz wygląda w środku, to widać ogromny wkład pracy jaki włożyła ekipa KUL-BUD, żeby doprowadzić dom do takiego stanu. Co warte podkreślenia przez cały ten czas mieliśmy wsparcie ze strony p. Krzysztofa i p. Łukasza, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, zawsze mogliśmy liczyć na szybką odpowiedź telefonicznie bądź mailowo. Po zakończeniu prac panowie z ekipy zrobili porządek w domu i przed nim, następnie został zrobiony odbiór budynku, co dodatkowo potwierdziło profesjonalizm tej firmy i poważne podejście do klienta.

Każde pomieszczenie zostało sprawdzone, obejrzane i zatwierdzone przez nas. Dla nas ten remont to była prawdziwa szkoła życia, niesamowite doświadczenie i również sprawdzian dla naszego małżeństwa. Osoby, które przechodziły przez trudy remontowe, zapewne wiedzą ile emocji, nerwów temu towarzyszy i nie każda para wychodzi z tego cało. Nam się udało, mamy piękny dom, który za jakiś czas, kiedy stopniowo pojawią się meble, obrazy, dodatki będzie jeszcze piękniejszy. On już w tej chwili „pręży się” i pokazuje jak wielką przeszedł przemianę.

Jeszcze trochę przed nami, dom jak wiadomo to studnia bez dna, jeśli chodzi o wydatki, czeka nas jeszcze zrobienie piwnicy, otynkowanie i pomalowanie z zewnątrz. I wiemy, że wykonanie tych prac również zlecimy firmie KUL-BUD, która sprawdziła się pod każdym względem. Pod koniec remontu w Warszawie, nie z naszej winy ani firmy KUL-BUD doszło do zawieszenia prac i był moment, kiedy nie wiadomo było jaki będzie koniec naszej remontowej przygody. Nie zapomnimy nigdy fantastycznej postawy p. Krzysztofa i p. Łukasza, którzy nas zapewnili, że nie zostawią nas z tym problemem i doprowadzimy ten remont do końca. Obiecali, że dołożą wszelkich starań, żebyśmy mieli piękny dom. Słowa dotrzymali, co jeszcze bardziej wzmocniło nasze relacje, choć wydawać by się mogło, że na poziomie firma-klient takie rzeczy się nie zdarzają, ale myśmy tego doświadczyli, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Tym wszystkim, którzy zamierzają kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, lub tak jak my nie boją się wyzwań i chcą wyremontować stare mieszkanie lub dom polecamy firmę KUL-BUD, która stanęła na wysokości zadania, sprawdziła się na wielu płaszczyznach, pracują w niej fachowcy, znający się na rzeczy, ale także empatyczni i po prostu fajni ludzie.” Patrycja i Radosław

ref_KUL-BUD3
„Polecam firmę Kul Bud Krzysztof Kulasiński, która świadczyła dla naszej firmy usługi remontowo-budowlane przy ul. Szarej 10 w Warszawie. Współpraca polegała na kompleksowej aranżacji całego piętra w kamienicy.
Zdecydowanie polecam firmę Kul Bud , a w szczególności ekipę pod nadzorem Pana Łukasza Matusika, który wykazał się ponadprzeciętną rzetelnością i sumiennością, daleko wykraczająca poza nasze oczekiwania. Oprócz wykonania wynikających z umowy zadań, otrzymaliśmy dodatkową pomoc w zakresie doradztwa i opiniowania podczas podejmowania newralgicznych decyzji, co stanowiła dodatkowa wartość. Pracownicy wykonujący poszczególne prace remontowe wykazywali się starannością, sumiennością oraz bardzo wysoką kulturą osobistą, sama ich praca była dodatkowo weryfikowana i oceniana przez kompetentnego kierownika budowy…”
Marta Marzec-Robak, Wspólnik, Dyrektor Zarządzająca
Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy
„Niniejszym potwierdzamy, iż firma KUL-BUD Krzysztof Kulasiński była wykonawcą kompleksowego remontu i adaptacji pomieszczeń naszego warszawskiego salonu przy ul. Dzielnej6wiosną/latem 2016 r. Zakres obejmował modernizację i wymianę instalacji oraz kompleksowe usługi wykończeniowe o dużym stopniu trudności.Podstawą wykonania prac był projekt biura architektonicznego. Prace zostały wykonane rzetelnie i terminowo, a jakość prac, profesjonalizm oraz dbałość o odwzorowanie zaprojektowanych detali dowodzi o wysokim profesjonalizmie firmy, kierownika budowy i jej pracowników. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę KUL-BUD jako rzetelnego i sprawdzonego partnera w zakresie wszelkich prac budowlano-remontowych, włączając w to instalacje…” Maciej Kinal, Prezes Zarządu KLUBBEN Polska sp. z o.o.
ref remonty w Warszawie
„Polecam firmę KULBUD Pana Krzysztofa Kulińskiego, która świadczyła dla mnie usługi remontowo-budowlane. Współpraca opierała się na kompleksowym remoncie domu oraz budynku gospodarczego. Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Krzysztofa, w szczególności ekipę pod nadzorem Pana Łukasza, która wykazała się rzetelnością i sumiennością, przekraczającą moje pierwotne oczekiwania. Oprócz ustalonych zadań,mogłem liczyc na pomoc w zakresie doradztwa i opiniowania newralgicznych decyzji, co stanowiło dodatkowa wartość, wykraczającą poza ramy zawartej umowy. …” p. Krzysztof Kwiatkowski

„Z usług KUL-BUD korzystaliśmy w zakresie robót budowlanych, w których skład wchodziły prace wyrównawcze i drenażowe terenu, położenie fundamentów, wylewek, prace murarskie i wykonanie ocieplenia, elewacji i otynkowania budynku. Jesteśmy zadowoleni z poziomu wykonanych prac, podczas ich odbioru nie mieliśmy najmniejszych zastrzeżeń, co do sposobu ich wykonania oraz prezentowanej jakości. Firma KUL-BUD wykazała się dużą dyspozycyjnością oraz terminowością. Jej doświadczenie było widoczne już od pierwszego dnia po przejęciu placu budowy – rozłożenie sprzętów, uporządkowanie terenu, przygotowanie pod wjazd maszyn i samochodów budowlanych przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z wzorowego kontaktu z firmą oraz przedstawionego przez nią kosztorysu prac, także sami pracownicy cechują się wielkim doświadczeniem i odpowiedzialnością, nie zaobserwowaliśmy bowiem żadnych niebezpiecznych czy niedopuszczalnych zachowań. Polecam współpracę z firmą KUL-BUD, takich fachowców naprawdę warto docenić.” – Wykonane remonty

p. Andrzej

„Polecam firmę KUL-BUD jako idealną ekipę wykończeniową, z której usług korzystałam w swoim niewielkim mieszkaniu. Do wykonania były usługi malowania ścian, lakierowania podłóg oraz wymiana płytek w łazience i kuchni. Panowie zajęli się wszystkim, zabezpieczając meble i sprzęty elektroniczne, z góry uprzedzali, kiedy lepiej opuścić na kilka godzin mieszkanie z powodu prowadzonych prac, nieprzyjemnego zapachu lakieru czy dużego zapylenia, dlatego już zawczasu mogłam sobie zorganizować dzień. Niezwykle przyjemni i sympatyczni pracownicy, aż szkoda, że remont tak szybko się zakończył, bo prace zostały wykonane kilka dni przed terminem. Robotnicy bardzo często pracowali nawet do późnego wieczora, a właściciel firmy był praktycznie codziennie obecny, aby sprawdzić postęp prac. Bardzo ceniona jest jego dbałość o szczegóły oraz trafne wskazówki dotyczące niektórych rozwiązań, które dzięki jego poradom zdecydowałam się wdrożyć i jestem z tego bardzo zadowolona. Firmę KUL-BUD bez wahania mogę polecić wszystkim osobom szukającym sprawdzonej i rzetelnej ekipy budowlano-wykończeniowej, która nie zawyża cen za swoje usługi i cechuje się ogromną solidnością.” – Wykonane wykończenia, usługi remontowe w Warszawie

p. Monika

„Zakres usług zleconych KUL-BUD obejmował szeroką gamę prac, począwszy od wyrównania terenu pod budowę, jak i późniejsze postawienie i kompleksowe wykończenie budynku. Zlecając zadanie firmie KUL-BUD nie musieliśmy się już o nic więcej martwić, zajęła się ona całą logistyką przedsięwzięcia, zakupem materiałów, sprowadzeniem odpowiednich fachowców, przygotowaniem placu budowy oraz zapewnienia na nim bezpieczeństwa. Jesteśmy zadowoleni z wykonanych prac, stosunek ceny do jakości usług bardzo korzystny. Budynek został zdany w stanie doskonałym, z uwzględnionymi zmianami aranżacyjnymi, w małym gratisie od firmy otrzymaliśmy nawet utwardzenie piaszczystego podjazdu do garażu. Firma KUL-BUD służyła nam nieocenioną pomocą, kiedy pojawiły się problemy związane z uzyskaniem pozwoleń na podłączenie różnych mediów, dzięki jej udziałowi udało się też sprowadzić po niskich kosztach kostkę brukową do wykończenia ścieżek w ogrodzie. Polecamy firmę KUL-BUD i jej usługi, my z pewnością jeszcze będziemy z nich korzystać przy kolejnych prowadzonych inwestycjach.” – Wykonane usługi remontowe w Warszawie

p. Krzysztof

referancje kancelaria
„KUL-BUD Krzysztof Kulasiński jest firmą wiarygodną, dyspozycyjną, posiadającą duże doświadczenie na rynku w branży remontowo-budowlanej. Opinię tą potwierdzić może współpraca przy realizacji prac w zakresie remontowo – wykończeniowym związanych z inwestycją w Warszawie. Polecam firmę KUL-BUD jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawce szeroko rozumianych robót budowlanych. Wszystkie prace przebiegły sprawnie i z oczekiwaną starannością na najwyższym poziomie…” Marcelina Chałczyńska, Kancelaria Chałczyńscy Sp. Z O.O.

„Firma KUL-BUD wykonywała dla nas usługi wykończeniowe, w tym malowanie i tapetowanie wnętrz domu jednorodzinnego oraz malowanie elewacji i układanie kamienia ozdobnego na tarasie. Z jej usług jesteśmy w pełni zadowoleni, wykonane prace nie budziły żadnych zastrzeżeń, a wszelkie niejasności czy wątpliwości związane z prowadzonymi pracami były natychmiast wyjaśniane. Pracownicy wręcz z anielską cierpliwością odpowiadali na wszystkie nasze pytania. Poprawki wynikające z naszych zmieniających się planów aranżacyjnych zostały uwzględnione od razu i bez większych zmian w kosztorysie, a dzięki fachowemu doradztwu firmy KUL-BUD uniknęliśmy kilku wykończeniowych wpadek. Polecam wszystkim korzystanie z usług tej ekipy, szczególnie tym osobom, które po raz pierwszy budują swój dom, planują generalny remont w Warszawie lub prace wykończeniowe. Dzięki niej prawie nie odczuliśmy, że nasz dom to teren zaawansowanych robót budowlanych, hałas i brud ograniczone do minimum.” – Wykonane wykończenia, remonty

p. Agata

„Polecam usługi firmy KUL-BUD świadczącej pełen wachlarz prac budowlanych i wykończeniowych wykonywanych na najwyższym poziomie. Korzystaliśmy z usług tej firmy w zakresie robót budowlanych: wykonania fundamentów, murowania, elewacji budynku, a także prac wykończeniowych. Wszystko zostało wykonane na czas, bez przekładania terminów, w sposób dokładny i solidny. Mieliśmy zapewniony bezpośredni kontakt zarówno z kierownikiem budowy, jak i z właścicielem firmy, dzięki czemu prace przebiegały szybko i bez opóźnień nawet w obliczu kapryśnej pogody. Zachowanie pracowników na terenie budowy wzorcowe, panowie byli bardzo kulturalni i uprzejmi, całkowite zaprzeczenie stereotypu budowlańca. Posprzątanie placu budowy wzięli w całości na siebie, nie było też żadnych problemów z utrzymaniem porządku w czasie trwania prac. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę KUL-BUD jako profesjonalną i godną zaufania.” – Wykonane remonty

p. Bogdan