Zadzwoń: 600 974 696

Remonty mieszkań oraz remont pod klucz Warszawa

Kul-bud specjalizuje się w przeprowadzaniu remontów mieszkań oraz kompleksowych remontów pod klucz. Działając na rynku od 2007 roku, zyskaliśmy uznanie wśród klientów dzięki wysokiej jakości usług oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań.

Firma zatrudnia architektów o ugruntowanej pozycji na rynku, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie remontów. Nasz zespół specjalizuje się w różnorodnych stylach, co umożliwia nam stworzenie unikalnych projektów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Przy usłudze wykończenia mieszkania pod klucz architekt wnętrz jest darmowy.

W ramach naszych usług zapewniamy pełen nadzór techniczny nad realizowanymi pracami, wraz z zakupem materiałów. Wszystkie te zadania są realizowane przez specjalistów i nadzorowane przez inżyniera Matusika, który posiada nie tylko bogate doświadczenie, ale także stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach dotyczących najnowszych trendów, nowinek technologicznych i norm budowlanych.

Oferujemy kompleksowe usługi remontowe pod klucz mieszkań, co oznacza, że nasze działania obejmują nie tylko projektowanie, ale także wykonawstwo oraz dostarczenie niezbędnych materiałów. Wszystkie prace są realizowane z najwyższą starannością, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na trwałość i estetykę wykonanych remontów.

więcejkontakt

Remonty pod klucz w Warszawie

Firma KUL-BUD działa na rynku Polskim już od 2007 roku. Od tego czasu zajmujemy się pracami remontowo – wykończeniowymi głownie na terenie Warszawy i okolic, ale zanim jeszcze nasza pozycja ugruntowała się na rynku polskim, zdobywaliśmy doświadczenie świadcząc usługi dla klientów w Szwajcarii i Norwegii. Najczęściej wykonujemy kompleksowo remonty pod klucz mieszkań w Warszawie oraz remontujemy stany surowe dla deweloperów. Nasza ekipa remontowa to wyłącznie fachowcy z uprawnieniami. Gwarantujemy dokładność, terminowość i porządek remontu.

Remont pod klucz zawsze staramy się przeprowadzić sprawnie i solidnie. Chcemy, by nasi klienci widząc końcowe efekty prac byli w pełni usatysfakcjonowani i śmiało polecali naszą firmę. Wierzymy, że dobre efekty wynikają z naszego doświadczenia i rzetelnej pracy. Przeprowadzamy remonty mieszkań pod klucz w Warszawie i okolicach wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie, a w razie potrzeby robimy zakupy i dowozimy materiały na miejsce.

Wieloletnie doświadczenie, kompleksowe remonty

Wieloletnie doświadczenie
przy kompleksowych remontach
Warszawa

Gwarancja jakości i terminowości

Gwarancja jakości i terminowości
remontów pod klucz
Warszawa

Precyzja i estetyka pracy, remonty mieszkań Warszawa

Precyzja i estetyka prac
podczas remontów mieszkań
Warszawa

Fachowcy z uprawnieniami, remontów mieszkań pod klucz Warszawa

Fachowcy z uprawnieniami
do remontów mieszkań pod klucz
Warszawa

Ubezpieczenie OC na remonty

Ubezpieczenie OC

Remont pod klucz Warszawa

Kompleksowe remonty Warszawa

Wykonujemy wiele kompleksowo remontowanych mieszkań w atrakcyjnej cenie. W pakiet naszych usług wliczamy prace murarsko-tynkarskie, montaż ogólnobudowlany, montaż ścian z płyt kartonowo-gipsowych, prace glazurnicze oraz malarskie. Znamy się także na instalacjach hydraulicznych oraz elektrycznych. Dzięki współpracy z biurem projektowym wykonujemy kompleksowe remonty Warszawa. Ponadto udzielamy fachowych porad i zawsze służymy pomocą. Stale powiększamy zakres naszych usług w odpowiedzi na potrzeby klientów.

Kompleksowo remontowane mieszkanie w Warszawie

Remonty mieszkań – realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami remontów mieszkań pod klucz w Warszawie w dziale realizacje. Poniżej prezentujemy realizację apartamentu 200m2 w Warszawie.

Remonty mieszkań pod klucz

Remonty mieszkań Warszawa i okolicę