Remonty Mieszkań Warszawa

Firma KUL-BUD działa na rynku Polskim już od 2008 roku. Od tego czasu zajmujemy się pracami remontowo – wykończeniowymi głownie na terenie Warszawy i okolic, ale zanim jeszcze nasza pozycja ugruntowała się na rynku polskim, zdobywaliśmy doświadczenie świadcząc usługi dla klientów w Szwajcarii i Norwegii. Najczęściej wykonujemy kompleksowe remonty pod klucz mieszkań w Warszawie oraz wykańczamy stany surowe dla deweloperów. Nasza ekipa remontowa to wyłącznie fachowcy z uprawnieniami. Gwarantujemy dokładność, terminowość i porządek remontu.

więcejkontakt

Remonty mieszkań Warszawa

Remont pod klucz Warszawa – sprawnie i solidnie

Zawsze staramy się remont pod klucz przeprowadzić sprawnie i solidnie. Chcemy, by nasi klienci widząc końcowe efekty prac byli w pełni usatysfakcjonowani i śmiało polecali naszą firmę. Wierzymy, że dobre efekty wynikają z naszego doświadczenia i rzetelnej pracy. Przeprowadzamy remonty mieszkań pod klucz w Warszawie i okolicach wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie, a w razie potrzeby robimy zakupy i dowozimy materiały na miejsce.

Wieloletnie doświadczenie, kompleksowe remonty

Wieloletnie doświadczenie
przy kompleksowych remontach
Warszawa

Gwarancja jakości i terminowości, remont pod klucz Warszawa

Gwarancja jakości i terminowości
remontów pod klucz
Warszawa

Precyzja i estetyka pracy, remonty mieszkań Warszawa

Precyzja i estetyka prac
podczas remontów mieszkań
Warszawa

Fachowcy z uprawnieniami, remontów mieszkań pod klucz Warszawa

Fachowcy z uprawnieniami
m.in. do remontów mieszkań pod klucz
Warszawa

Ubezpieczenie OC na remonty

Ubezpieczenie OC

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Remont pod klucz Warszawa

Kompleksowe remonty w Warszawie

Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań Warszawa w atrakcyjnej cenie. W pakiet naszych usług wliczamy prace murarsko-tynkarskie, montaż ogólnobudowlany, montaż ścian z płyt kartonowo-gipsowych, prace glazurnicze oraz malarskie. Znamy się także na instalacjach hydraulicznych oraz elektrycznych. Dzięki współpracy z biurem projektowym wykonujemy kompleksowe remonty w Warszawie. Ponadto udzielamy fachowych porad i zawsze służymy pomocą. Stale powiększamy zakres naszych usług w odpowiedzi na potrzeby klientów.

Kompleksowe remonty

Remonty mieszkań pod klucz Warszawa

Zapraszamy do zapozanania się z naszymi realizacjami remontów mieszkań pod klucz w Warszawie w dziale realizacje. Poniżej prezentujemy realizację apartamentu 200m2 w Warszawie.

Remonty mieszkań pod klucz Warszawa

Przeprowadzamy remonty mieszkań Warszawa i okolicę