Remonty Mieszkań Warszawa

Firma KUL-BUD działa na rynku Polskim już od 2008 roku. Od tego czasu zajmujemy się pracami remontowo – wykończeniowymi głownie na terenie Warszawy i okolic, ale zanim jeszcze nasza pozycja ugruntowała się na rynku polskim, zdobywaliśmy doświadczenie świadcząc usługi dla klientów w Szwajcarii i Norwegii. Najczęściej wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań w Warszawie oraz wykańczamy stany surowe dla deweloperów. Nasza ekipa remontowa to wyłącznie fachowcy z uprawnieniami. Gwarantujemy dokładność, terminowość i porządek remontu.

więcejkontakt

Remonty Mieszkań w Warszawie-4

Remontuj Mieszkanie z Nami

Zawsze staramy się pracować sprawnie, solidnie i kompleksowo podczas remontów. Chcemy, by nasi klienci widząc końcowe efekty prac byli w pełni usatysfakcjonowani i śmiało polecali naszą firmę. Wierzymy, że dobre efekty wynikają z naszego doświadczenia i rzetelnej pracy. Przeprowadzamy remonty mieszkań w Warszawie i okolicach wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie, a w razie potrzeby robimy zakupy i dowozimy materiały na miejsce.

Wieloletnie doświadczenie w remontowaniu

Wieloletnie doświadczenie przy kompleksowych remontach

Gwarancja jakości i terminowości w realizowaniu remontów

Gwarancja
jakości i terminowości

Precyzja i estetyka prac remontowych

Precyzja i estetyka prac

Fachowcy z uprawnieniami remontowymi

Fachowcy z uprawnieniami

Ubezpieczenie OC na remonty Warszawa i okolice

Ubezpieczenie OC

Kompleksowe remonty Warszawa

Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań Warszawa w atrakcyjnej cenie. W pakiet naszych usług wliczamy prace murarsko-tynkarskie, montaż ogólnobudowlany, montaż ścian z płyt kartonowo-gipsowych, prace glazurnicze oraz malarskie. Znamy się także na instalacjach hydraulicznych oraz elektrycznych. Dzięki współpracy z biurem projektowym wykonujemy remonty mieszkań pod klucz w Warszawie. Ponadto udzielamy fachowych porad i zawsze służymy pomocą. Stale powiększamy zakres naszych usług w odpowiedzi na potrzeby klientów.

remont mieszkania warszawa 2

Remont Warszawa i okolice