Zadzwoń: 600 974 696

Tynki maszynowe Warszawa i okolice

Nasza firma KUL – BUD  to przedsiębiorstwo wykonujące tynki maszynowe na najwyższym poziomie. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody, które opracowaliśmy już w 2006 roku i nadal udoskonalamy. Mamy wieloletnie doświadczenie w technologii wykonywania tynków cementowo-wapiennych utwardzanych i zacieranych mechanicznie na gładko, od razu pod malowanie. Oznacza to, że nasi klienci dzięki naszym usługom oszczędzają nie tylko czas, ale i pieniądze. Dodatkowo mogą cieszyć się z niezwykle gładkich, miłych w dotyku ścian i posadzek bez żadnych defektów. To niezwykle ważne, gdy zależy naszym klientom na perfekcyjnej powierzchni jakości premium.
Co oferujemy? Jeśli chodzi o tynki maszynowe, naszym klientom oferujemy tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, tynki wapienno-cementowe lekkie, gładzie bezpyłowe z agregatu oraz posadzki mixokretem.

Wykonywane przez nas tynki są trwałe, zdrowe, oddychające i antyalergiczne, a co za tym idzie, produkowane z naturalnych kruszyw. Jest to obecnie bardzo ważne w zachowaniu równowagi w domu, które jest wolne od kumulowania się bakterii i roztoczy. Pracujemy na wysokiej klasy maszynach, które gwarantują minimum pylenia. Oferujemy kompleksowa usługę – na życzenie klienta możemy zająć się zakupem i sprowadzeniem materiałów. Zabezpieczamy okna, drzwi oraz instalacje. Wykonujemy dokumentację fotograficzną instalacji. Zawsze pozostawiamy porządek po wykonanej pracy i utylizujemy nieczystości. Dlaczego warto nas wybrać? Działamy pod szyldem tynki maszynowe Warszawa i okolice, zatem jest to nasze główne zajęcie. Jednak samo wykonywanie dobrej jakości tynków to nie wszystko – dla nas ważne jest głównie zadowolenie klienta i indywidualne podejście. Zawsze mamy na uwadze także jego potrzeby. Dzięki naszemu doświadczeniu służymy poradą i zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania. Cenimy czas i pieniądze naszego klienta, zatem nasze prace prowadzone są sprawnie, a przede wszystkim porządnie. Dysponujemy obszernym portfolio naszych prac, zatem zapraszamy do ich obejrzenia!