Zadzwoń: 600 974 696


Odbiór mieszkania Warszawa przez kierownika budowy

Odbiór mieszkania Warszawa

Kierownik budowy Oferuje Państwu odbiór mieszkania, domu, segmentu od dewelopera. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, nadzorowanie, kierowanie pracami budowlanymi oraz bardzo dobra znajomość polskiej Normy, przepisów techniczno – budowlanych pozwala mi bardzo szybko i skutecznie zweryfikować wady, niezgodności i usterki w mieszkaniu.

Wykonujemy także:

Remonty wnętrz – kompleksowo remonty pod klucz

Wykończenia wnętrz – kompleksowo wykończenia pod klucz

Zadzwoń

TEL: 600 974 696

lub wypełnij formularz
skontaktujemy się z Tobą

W ramach świadczonej usługi odbiory mieszkań w Warszawie oferuję:

 • Sprawdzenie poziomu wilgotności tynku, posadzki betonowej, stropu, cyfrowym miernikiem DT 128 dzięki takiemu badaniu bardzo szybko wykrywamy zawilgocenia oraz nieszczelności, które spowodowane są nieprawidłowym wykonaniem izolacji lub przeciekami.
 • Sprawdzenie jakości tynków oraz – geometria, kąt, płaszczyzna.
 • Sprawdzenie Sufitów płaszczyzna + poziom – pomiar laserowy.
 • Sprawdzenie jakości wylewki, poziom + płaszczyzna,
 • Sprawdzenie Zgodności standardu wykończenie mieszkania Warszawa z opisem technicznym dewelopera.
 • Sprawdzenie stolarki okiennej oraz drzwi. szyby – czy nie sa porysowane, nie maja wad fabrycznych, współczynnik przenikania ciepła, zgodność produktu z certyfikatem i normą.
 • Sprawdzenie instalacji elektrycznej, osprzętu i rozdzielni.
 • Sprawdzenie instalacji hydraulicznej, kanalizacyjnej, c.o
 • Sprawdzenie parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.
 • Sprawdzenie elementów zewnętrznych mieszkania balkon elewacja, barierki.
 • Sprawdzenie komórki lokatorskiej oraz garażu.
 • Sprawdzenie wentylacji oraz nawiewników okiennych.
 • Sprawdzenie zgodności wykonania prac z projektem, Ścianki działowe, instalacje.
 • Sprawdzenie wykonania otworów drzwi.
 • Sprawdzenie Liczników wody, prądu oraz zaworów odcinających.
 • Badanie kamerą termowizyjną

Po odbiorze mieszkania i sprawdzeniu powyższych czynności sporządzam protokół odbioru i przekazuje inwestorowi.

Udzielam informacji, które elementy są krytyczne, które ważne, oraz które mogą generować koszty podczas prac wykończeniowych. Przedstawiam jak dalej postępować z zauważonymi usterkami.

Wykonuje pomiary powierzchni i na życzenie klienta wykonuje kosztorys prac wykończeniowych.

Odbiór mieszkania w Warszawie to moment, na który czekasz. Wymarzone, urządzone zgodnie z najnowszymi trendami, z gustownym nawiązaniem do Twojego, indywidualnego gustu… Twoje mieszkanie od dewelopera jest już gotowe… Wystarczy, że podpiszesz protokół odbioru i możesz otwierać szampana. Zanim potwierdzisz własnoręcznym podpisem zgodność stanu faktycznego z ujętym w umowie sprzedaży nieruchomości, musisz wiedzieć, że odbiór lokalu mieszkalnego od dewelopera najlepiej przejść ze specjalistami. Dlaczego? Jakie to ma znaczenie? Już wyjaśniamy.

Odbiór mieszkania od dewelopera

Wyobraź sobie spotkanie z przedstawicielem dewelopera w kupowanym mieszkaniu. Przekazanie kluczy nastąpi po podpisaniu protokołu odbioru. Wszystko powinno być gotowe i wykonane z należytą dokładnością, w najwyższej jakości materiałach oraz bez uchybień. Czy rzeczywiście tak jest? Deweloper nie jest przecież oszustem, jednak każdy popełnia błędy i może zdarzyć się, że niedociągnięcie lub oszczędność w pewnym zakresie prac będzie oznaczała duży kłopot w perspektywie długoterminowej. Czy wiesz, na co zwrócić uwagę podczas spotkania z przedstawicielem dewelopera, który pojawi się na miejscu z elegancką aktówką, długopisem i kompletem kluczy do Twojego mieszkania? Z pewnością sprawdzisz, czy są ściany działowe, czy ze ścian wystają elementy instalacji oraz czy są zamontowane grzejniki i parapety lub inne elementy, zgodnie z umową przedwstępną. To jednak nie wszystko. Skorzystaj z odbiorów mieszkań przez profesjonalistów, dla których to codzienność. Przed podpisaniem protokołu należy dokładnie sprawdzić jakość i zakres prac, które przeprowadzone zostały do momentu wydania mieszkania kupującemu.

Na co zwróci uwagę doświadczony budowlaniec gdy mamy odbiór mieszkania?

Doświadczony pracownik firmy, zajmującej się odbiorami mieszkań zwróci uwagę nie tylko na stan liczników oraz obecność umownych elementów wyposażenia nieruchomości. Doświadczony pracownik podczas odbioru mieszkania będzie wyposażony w podstawowe oraz nowoczesne urządzenia, dzięki którym wnikliwie, a jednocześnie szybko sprawdzi stan techniczny lokalu. Za pomocą łaty i mierników laserowych uzyska informację odnośnie zachowania poziomu, kątownikiem sprawdzi kąt, pomiędzy ścianami, wylewką i sufitem. Pracownik dokładnie sprawdzi jakość tynków, wylewki,  elementów instalacji wodnej, elektrycznej i gazowej. Oceni stan techniczny stolarki okiennej i drzwiowej oraz sprawdzi, czy prawidłowo działa wentylacja. Nowoczesna kamera termowizyjna pozwoli przekonać się, jaki rzeczywiście jest poziom zawilgocenia nieruchomości, w tym komórki lokatorskiej oraz garażu. Odbiór mieszkania deweloperskiego nie może odbyć się bez sprawdzenia stanu lokalu z ujętym w projekcie budowlanym. Czy przyszłoby Ci do głowy, aby dokonać pomiaru wysokości otworów drzwiowych wewnętrznych? Jeśli nie chcesz wykuwać ich łącznie z wymianą nadproży w momencie, gdy mieszkanie jest już na finiszu prac wykończeniowych, wsparcie profesjonalisty przy odbiorach mieszkań jest niezbędne.

Jakie mogą być konsekwencje podpisania protokołu odbiór mieszkania bez wnikliwego sprawdzenia stanu technicznego?

Deweloperowi, tak samo jak Tobie zależy na szybkim podpisaniu protokołu odbioru mieszkania. Ty chcesz rozpocząć prace wykończeniowe, deweloper chce oddać nieruchomość, otrzymać zapłatę i zająć się kolejnym zadaniem. Nie ulegaj presji czasu i chęci jak najszybszego przejęcia kluczy do mieszkania. Sprawdź wraz z profesjonalistą dokładnie zakres i jakość prac deweloperskich, aby uniknąć kłopotliwych przeszkód na etapie prac wykończeniowych, które znacznie opóźniają ich przebieg. Odbiory mieszkań, dokonywane przez profesjonalistów pozwalają uniknąć nieporozumień na linii deweloper – kupujący w przypadku, gdy pojawia się problem zgłoszenia reklamacji. Jeżeli podpiszesz protokół odbioru mieszkania bez sprawdzenia elementów, które już w momencie podpisania mogły mieć wpływ na usterkę, która wyniknęła po jakimś czasie, Twoja reklamacja nie zostanie uwzględniona. Reklamacja nie będzie zasadna, jeśli potwierdzisz swoim podpisem zgodność stanu technicznego lokalu z określonym przez dewelopera w protokole. Dokument, potwierdzający Twoją świadomość stanu technicznego lokalu jest potwierdzeniem stanu faktycznego przez obydwie strony.

Zaufaj specjalistom o odbiorów mieszkań, którzy wiedzą, co sprawdzić

Odbiory mieszkań w Warszawie są codziennością profesjonalistów, jednak Ty, kupując mieszkanie od dewelopera prawdopodobnie nie masz z nimi do czynienia na co dzień. Nie musisz wiedzieć wszystkiego i znać się na wszystkim. Odbiór mieszkań wraz z zaufanym profesjonalistą to gwarancja spokoju, pewności na długie lata użytkowania lokalu mieszkalnego. Odbiór mieszkania w Warszawie, przeprowadzony przy wnikliwym sprawdzeniu prac deweloperskich pozwala uniknąć kosztów przeróbek, frustracji, spowodowanej niedokładnością prac deweloperskich oraz czasu, potrzebnego na poprawki. Wiemy, jak ważne są terminy, a Twoje mieszkanie, wymarzone mieszkanie powinno wykazywać się najwyższą jakością wykonania, na każdym etapie. Nie pozwól sobie na frustrację, spowodowaną działaniem dewelopera. Sprawdź jego sumienność i wymagaj. Kupując nowe mieszkanie nie musisz zgadzać się na warunki dewelopera. Jesteśmy po to, by wspomóc Cię podczas odbioru mieszkania profesjonalizmem i doświadczeniem. Wiemy, na co zwrócić uwagę, aby Twój komfort zamieszkiwania był najwyższy. Zaufaj naszym pracownikom, którzy sprawdzą mieszkanie tak dokładnie, jakby brali udział w odbiorze własnego lokalu mieszkalnego. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że dla praca to prawdziwa pasja.