Zadzwoń: 600 974 696

O nas


Firma KUL-BUD stanowi niezawodnego partnera w zakresie realizacji remontów i wykończeń typu „pod klucz” na obszarze Warszawy i sąsiednich rejonów. Począwszy od roku 2007 dostarczamy usługi najwyższej klasy w dziedzinie remontów oraz wykończeń wnętrz. Możemy poszczycić się realizacją udanych projektów nie tylko w granicach Polski, lecz także w Szwajcarii oraz Norwegii, co potwierdza nasze międzynarodowe doświadczenie.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji remontów mieszkań w Warszawie, jak również w pracach nad stanami surowymi dla branży deweloperskiej. Nasz zespół remontowy skupia wyłącznie ekspertów posiadających stosowne kwalifikacje, co stanowi gwarancję precyzji, punktualności oraz dbałości o szczegóły w każdej realizacji.

Nadrzędnym celem naszej działalności jest gwarantowanie sprawnej i rzetelnej realizacji remontów, tak aby oczekiwania naszych klientów były w pełni spełnione. Jesteśmy przekonani, że zgromadzone przez lata doświadczenie oraz nasze profesjonalne podejście przyczyniają się do osiągania wyjątkowych rezultatów. W ramach naszych usług korzystamy z zaawansowanego sprzętu, a w sytuacji potrzeby dokonujemy zakupu oraz dostarczamy materiały bezpośrednio na miejsce prowadzenia projektu.

Zachęcamy do nawiązania współpracy wszystkich, którzy poszukują niezawodnego partnera w zakresie remontów „pod klucz” na terenie Warszawy, ceniącego sobie jakość wykonania oraz satysfakcję klienta. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy gotowi by wspierać Państwa w realizacji projektów remontowych i wykończeniowych.