Zadzwoń: 600 974 696

Postaw na kompleksowe wykończenie wnętrz

Wykończenia wnętrz w Warszawie to z jednej strony walka o dobrych fachowców i terminy, a z drugiej najprzyjemniejsza część po załatwieniu wielu formalności w bankach związanych z kredytem czy z zakupem mieszkania i wszelkimi wizytami w urzędach. Wybierzemy w końcu wymarzone meble, wykończymy mieszkanie w stylu, jaki nam się podoba, kupimy nowy telewizor i sprzęt AGD. Jednak znalezienie fachowców w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie proste.

Postaw na kompleksowe wykończenie wnętrz

Dobry, polecany specjalista zazwyczaj ma odległe terminy. Często nie ma możliwości „zaklepania” terminu wcześniej, bo odbiór mieszkania może się opóźnić i trudno oszacować dokładną datę. Wykończenia wnętrz w Warszawie są związane z odległymi terminami ze względu na powstawanie wielu nowych osiedli spowodowanej atrakcyjnością Stolicy.

Pamiętajmy, że do prac wykończeniowych dochodzi odpowiednia kolejność zatrudniania fachowców. By móc wykończyć ściany i podłogi w łazience czy kuchni, należy najpierw położyć tam instalacje wodną, grzewczą i elektryczną – dlatego osoby zajmującej się wykończeniem nie zatrudnimy przed wizytą hydraulika czy elektryka. Podobnie nie umówimy osoby montującej przeszklony prysznic, jeśli nie jest gotowa podłoga i ściany. Dodatkowo jeśli jeden specjalista odwoła lub przełoży swoją wizytę – całe wykończenie niestety odsuwa się w czasie a problem z terminami narasta.

Możesz uniknąć tych sytuacji, zaoszczędzić czas i nerwy. Wystarczy skorzystać z usług, które zdobywają ostatnio coraz większą popularność. Kompleksowe wykończenia wnętrz warszawa cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W takim przypadku całe wykończenie jest realizowane przez jedną firmę, a nadzoruje to nadzoruje architekt, który zapewni spójność całemu mieszkaniu. Kuchnia, łazienka, korytarz czy salon – wszystko będzie wykonane w stylu pasującym do siebie.

Kompleksowe wykończenie mieszkań to dla Ciebie całkowity brak stresu o terminy. Nie zajmujesz się dzwonieniem, umawianiem i wyborem poszczególnych fachowców mających wykonać instalację wodną, grzewczą, elektryczną czy wykończenie ścian i nawet umeblowaniem mieszkania. Oszczędzasz dzięki temu sporo czasu. W porozumieniu z architektem wnętrz dopasujecie całe mieszkanie do Twoich wymagań. Wszelkimi pracami wykończeniowymi zajmuje się jedna firma i to ona ponosi pełną odpowiedzialność za całokształt. W przypadku korzystania z kompleksowe wykończenia wnętrz nie martwisz się o uszkodzony sprzęt, pęknięte kafelki czy zarysowaną ścianę. Jedna firma wykańcza mieszkanie od początku do końca i ponosi za to pełną odpowiedzialność, a Ty otrzymujesz dopiero profesjonalnie wykończone mieszkanie, bez konieczności odbierania pojedynczych prac.

Kompleksowe wykończenie mieszkań to ogrom oszczędności

  • Pamiętaj, czas to pieniądz. Nie marnujesz go na poszukiwanie i umawianie fachowców, pilnowanie ich pracy i nadzór nad nimi. Wykończenia wnętrz w Warszawie to ciągła walka o najlepszych specjalistów, którzy są oblegani i próba zgrania terminów, co wiąże się z poświęceniem ogromnej ilości czasu na taką logistykę. Możesz go wykorzystać w pracy, a nie brać bezpłatny urlop czy wykorzystywać swoją pulę dni wolnych i stracić wakacje. Oszczędzasz przy kompleksowej usłudze realizowanej przez jedną firmę mnóstwo czasu i nerwów.
  • Zyskujesz szybszy termin oddania mieszkania i szybciej się do niego wprowadzisz. Przez to zdasz mieszkanie wynajmowane lub będziesz mógł sprzedać/wynająć swoje stare lokum. Do czasu całkowitej przeprowadzki niestety musisz płacić czynsz i rachunki za oba mieszkania jednocześnie, co jest sporą stratą pieniędzy. Dodatkowo wybierając kompleksowe wykończenie mieszkań nie stresujesz się chorobą fachowca czy innymi wypadkami losowymi. Praca zawsze będzie oddana w terminie, a oddanie mieszkania nie odłoży się, co mogłoby spowodować konieczność płacenia kolejnych rachunków i czynszów za oba mieszkania.
  • W ogromnej większości remontów czy wykończenia mieszkań przekraczamy zaplanowany budżet, gdyż trudno jest zaplanować wszystko. Na wiele spraw nie mamy wpływu. Po wzięciu kredytu wtedy okazuje się, że jednak nie pokrywa on wszystkich kosztów. W przypadku kompleksowego wykończenia mieszkań zazwyczaj masz ustalony z góry budżet, którego się trzymamy. Jest to znacznie łatwiejszy sposób na planowanie wydatków i zdobycie ich finansowania np. w postaci kredytu.
  • Kompleksowe wykończenie mieszkań daje Ci pewność, że nie odpowiadasz za uszkodzenia powstałe podczas prac remontowych. Zarysowana kafelka, pęknięta umywalka czy zadrapana ściana? Nie musisz przejmować się na którym etapie prac to powstało i czy osoba za to odpowiedzialna nadal jeszcze wykonuje usługę. W przypadku wyboru kompleksowej usługi od jednej firmy odbierzesz dopiero gotowe, wykończone mieszkanie bez żadnych wad. Nie musisz odbierać każdej pojedynczej pracy a w przypadku znalezionych uszkodzeń zastanawiać się, kiedy one powstały i czy znajdziesz odpowiedzialną za to osobę. Jest to ogromna zaleta pracy jednej firmy.

Podsumowując dzięki kompleksowemu wykończeniu mieszkań zyskujesz spokój i sporą ilość czasu. Często przekłada się to również na oszczędności finansowe, które wiążą się z wcześniejszą możliwością przeprowadzki i brakiem konieczności utrzymywania dwóch mieszkań. Jest to również wygodne i nie musisz znać rynku. Wybierając profesjonalną firmę zajmującą się kompleksowym wykończeniem mieszkań masz gwarancję najlepszych specjalistów w danych dziedzinach.