Zadzwoń: 600 974 696

Firma wykończeniowa Warszawa Kul-bud

Co oferujemy?

Firma wykończeniowa Kul-bud oferuje kompleksowe wykończenie pod klucz w Warszawie od projektu po realizację z możliwością pełnego umeblowania stanów surowych, deweloperskich. Jesteśmy dokładni, terminowi, pomysłowi oraz utrzymujemy porządek podczas trwania wykończania mieszkania. Dobrze przeprowadzone wykończenie mieszkania oszczędzi stresu oraz dodatkowych wydatków.

Nasza firma wykończeniowa podchodzi holistycznie do każdego wykończenia wnętrz w wybrany przez Państwa stylu. Indywidualnie dobieramy architekta wnętrza do każdego stylu wykończenia. Obecnie najczęściej wybieranymi stylami w aranżacji wnętrz są:

 •     Styl Nowoczesny
 •     Styl Skandynawski
 •     Styl Klasyczny
 •     Styl Industrialny (loftowy)
 •     Styl Eklektyczny
 •     Styl Rustykalny
 •     Styl Glamour
 •     Styl Vintage
 •     Styl Boho
 •     Styl Hampton
 •     Styl Art Déco

Sprawdź co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie w remontowaniu      

Wieloletnie doświadczenie
od 2008 r.

Gwarancja jakości i terminowości w realizowaniu remontów      

Gwarancja
jakości i terminowości

Precyzja i estetyka prac remontowych      

Precyzja i estetyka prac

Fachowcy z uprawnieniami remontowymi      

Fachowcy z uprawnieniami

Ubezpieczenie OC na remonty Warszawa i okolice      

Ubezpieczenie OC

Bezpieczeństwo      

Bezpieczeństwo

Kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz Warszawa

Mamy wolne Terminy! Zapytaj o Atrakcyjne Ceny!
Zadzwoń

TEL: 600 974 696

lub wypełnij formularz skontaktujemy się z Tobą

Firma wykończeniowa Warszawa Kul-bud – Realizacje

Sprawdź nasz referencje

Napisz do nas

Firma wykończeniowa Kul-bud – mieszkania pod klucz

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy wykończeniowej Kul-bud KUL-BUD? Wśród naszych zasad ważne miejsce zajmuje rzetelność i dobra komunikacja z klientem, podczas projektowanie i wykańczania mieszkania pod klucz w dobrej cenie. To dlatego na każdym etapie współpracy – przy ustalaniu szczegółów zlecenia, przygotowywaniu kosztorysu oraz podczas właściwych prac – jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zrozumieć Państwa potrzeby i preferencje. Pozwala nam to sumiennie wykonywać kompleksowe wykończenie mieszkań pod klucz oraz cieszyć się opinią rzetelnej i przyjaznej dla klienta firmy. Naszą sztandarową wartością jest także dobra organizacja pracy. W KUL-BUD wiemy, że branża wykończeniowa rządzi się swoimi prawami, a niedotrzymanie terminu może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla klienta. Dlatego kładziemy duży nacisk na planowanie poszczególnych prac oraz możliwie precyzyjną estymację czasu potrzebnego na ich wykonanie, a także dbamy o porządek podczas wykonywania prac wykończeniowych. Dzięki temu nie muszą się Państwo obawiać prac nie dokończonych na czas bądź wykonanych nieprofesjonalnie. Co więcej, wiemy również, że wykończenie mieszkania to doskonała okazja, by zniszczyć przyjazne stosunki z sąsiadami czy spółdzielnią mieszkaniową. Dlatego nasi pracownicy zawsze pilnują dobrych manier, dokładnie sprzątają po sobie – również na klatkach schodowych, w windach, przewiązkach etc.- oraz przestrzegają godzin ciszy nocnej.

firma wykończeniowa Warszawa 1

Firma wykończeniowa Kul-bud – Kompleksowe wykończenie mieszkań

Jak widać, KUL-BUD to firma wykończeniowa, profesjonalna i godna zaufania. Sumienność wykonywanych kompleksowych wykończeń mieszkania w Warszawie, doskonała organizacja czasu i miejsca pracy oraz rzetelna i przyjazna obsługa klienta to cechy, które wyróżniają naszą firmę na rynku usług wykończeniowych oraz gwarantują owocną współpracę i Państwa zadowolenie. Dlatego warto powierzyć wykończenie mieszkania czy domów pod klucz profesjonalistom z firmy wykończeniowej w Warszawie KUL-BUD.