Zadzwoń: 600 974 696

Kompleksowe wykończenie mieszkań Warszawa

Kompleksowe wykończenie mieszkań Warszawa

Wstępna Wycena za Darmo Gwarancja Jakości i Terminowości


Wieloletnie doświadczenie w remontowaniu      

Wieloletnie doświadczenie
od 2007 r.

Gwarancja jakości i terminowości w realizowaniu remontów      

Gwarancja
jakości i terminowości

Precyzja i estetyka prac remontowych      

Precyzja i estetyka prac

Fachowcy z uprawnieniami remontowymi      

Fachowcy z uprawnieniami

Ubezpieczenie OC na remonty Warszawa i okolice      

Ubezpieczenie OC

Bezpieczeństwo      

Bezpieczeństwo


Co oferujemy?

Oferujemy kompleksowe wykończenie mieszkania w Warszawie od projektu po realizację z możliwością pełnego umeblowania stanów surowych, deweloperskich. Jesteśmy dokładni, terminowi, pomysłowi oraz utrzymujemy porządek podczas trwania wykończania mieszkania. Dobrze przeprowadzone wykończenie mieszkania oszczędzi stresu oraz dodatkowych wydatków.

Nasze projekty są tworzone przez architektów z wieloletnim doświadczeniem i specjalizujących się w określonych stylach. Do każdych prac indywidualnie dobierani są odpowiedni specjaliści, a nadzór techniczny nad wszystkimi pracami na budowach oraz zakupami materiałów sprawuje inż. Matusik, który posiada nie tylko duże doświadczenie, ale także na bieżąco uczestniczy w szkoleniach dotyczących nowości i norm budowlanych.

Nasza firma oferuje kompleksową realizację, a usługa architekta jest już wliczona w cenę, co wyróżnia nas na rynku. Dodatkowo, chcemy podkreślić, że posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i realizacji pod klucz. Od 2007 roku działamy na rynku Warszawskim i cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Nasza firma podchodzi holistycznie do każdego wykończenia mieszkania w wybrany przez Państwa stylu. Indywidualnie dobieramy architekta wnętrza do każdego stylu wykończenia. Obecnie najczęściej wybieranymi stylami w aranżacji wnętrz są:

 •     Styl Nowoczesny
 •     Styl Skandynawski
 •     Styl Klasyczny
 •     Styl Industrialny (loftowy)
 •     Styl Eklektyczny
 •     Styl Rustykalny
 •     Styl Glamour
 •     Styl Vintage
 •     Styl Boho
 •     Styl Hampton
 •     Styl Art Déco
Kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz Warszawa

Kompleksowo – Architekt za Darmo! Zadzwoń aby poznać szczegóły.
Wstępna Wycena za Darmo! po więcej informacji
Zadzwoń

TEL: 600 974 696

lub wypełnij formularz skontaktujemy się z Tobą

Realizacje – wykończenie mieszkania w Warszawie

Sprawdź nasz referencje

Napisz do nas

Kompleksowe wykańczanie mieszkań

Dlaczego warto skorzystać z usług KUL-BUD? Wśród naszych zasad ważne miejsce zajmuje rzetelność i dobra komunikacja z klientem, podczas projektowanie i wykańczania mieszkania w Warszawie w dobrej cenie. To dlatego na każdym etapie współpracy – przy ustalaniu szczegółów zlecenia, przygotowywaniu kosztorysu oraz podczas właściwych prac – jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zrozumieć Państwa potrzeby i preferencje. Pozwala nam to sumiennie wykonywać wykończenie mieszkań kompleksowo w Warszawie oraz cieszyć się opinią rzetelnej i przyjaznej dla klienta firmy. Naszą sztandarową wartością jest także dobra organizacja pracy. W KUL-BUD wiemy, że branża wykończeniowa rządzi się swoimi prawami, a niedotrzymanie terminu może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla klienta. Dlatego kładziemy duży nacisk na planowanie poszczególnych prac oraz możliwie precyzyjną estymację czasu potrzebnego na ich wykonanie, a także dbamy o porządek podczas wykonywania prac wykończeniowych. Dzięki temu nie muszą się Państwo obawiać prac nie dokończonych na czas bądź wykonanych nieprofesjonalnie. Co więcej, wiemy również, że wykończenie mieszkania to doskonała okazja, by zniszczyć przyjazne stosunki z sąsiadami czy spółdzielnią mieszkaniową. Dlatego nasi pracownicy zawsze pilnują dobrych manier, dokładnie sprzątają po sobie – również na klatkach schodowych, w windach, przewiązkach etc.- oraz przestrzegają godzin ciszy nocnej.

kompleksowe wykańczanie mieszkań
kompleksowe wykończenie mieszkania warszawa

Kompleksowe wykończenie mieszkania warszawa

Jak widać, KUL-BUD to firma profesjonalna i godna zaufania. Sumienność wykonywanych kompleksowych wykończeń mieszkania w Warszawie, doskonała organizacja czasu i miejsca pracy oraz rzetelna i przyjazna obsługa klienta to cechy, które wyróżniają naszą firmę na rynku usług wykończeniowych oraz gwarantują owocną współpracę i Państwa zadowolenie. Dlatego warto powierzyć kompleksowe wykończenia mieszkania w Warszawie profesjonalistom z KUL-BUD.