Zadzwoń: 600 974 696

Szybkie remonty Warszawa

Wstępna Wycena za Darmo – Gwarancja Jakości i Terminowości


Wieloletnie doświadczenie w remontowaniu      

Wieloletnie doświadczenie
od 2007 r.

Gwarancja jakości i terminowości w realizowaniu remontów      

Gwarancja
jakości i terminowości

Precyzja i estetyka prac remontowych      

Precyzja i estetyka prac

Fachowcy z uprawnieniami remontowymi      

Fachowcy z uprawnieniami

Ubezpieczenie OC na remonty Warszawa i okolice      

Ubezpieczenie OC

Bezpieczeństwo      

BezpieczeństwoCo oferujemy?

Oferujemy remonty w Warszawie i okolicach stanów surowych, deweloperskich oraz ogólne prace remontowo-budowlane. Jesteśmy dokładni, terminowi, pomysłowi oraz utrzymujemy porządek podczas trwania remontu. Dobrze przeprowadzony remont oszczędzi stresu oraz dodatkowych wydatków.

Do każdych prac indywidualnie dobierani są odpowiedni specjaliści, a nadzór techniczny nad wszystkimi pracami na budowach oraz zakupami materiałów sprawuje inż. Matusik, który posiada nie tylko duże doświadczenie, ale także na bieżąco uczestniczy w szkoleniach dotyczących nowości i norm budowlanych. Od 2007 roku działamy na rynku Warszawskim i cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Nasza firma podchodzi holistycznie do każdego remontu w wybrany przez Państwa stylu. Indywidualnie dobieramy architekta wnętrza do każdego stylu wykończenia. Obecnie najczęściej wybieranymi stylami w aranżacji wnętrz są:

 •     Styl Nowoczesny
 •     Styl Skandynawski
 •     Styl Klasyczny
 •     Styl Industrialny (loftowy)
 •     Styl Eklektyczny
 •     Styl Rustykalny
 •     Styl Glamour
 •     Styl Vintage
 •     Styl Boho
 •     Styl Hampton
 •     Styl Art Déco

Zadzwoń

TEL: 600 974 696

lub wypełnij formularz skontaktujemy się z Tobą

Sprawdź co wyróżnia nasze remonty Warszawa?

Remont Warszawa Realizacje

Referencje

referencje kul-bud remonty Warszawa
warner music referencje
ref_KUL-BUD12

Remont Warszawa

Firma KUL-BUD działa na rynku Polskim już od 2008 roku. Od tego czasu zajmujemy się pracami remontowo – wykończeniowymi głownie na terenie Warszawy i okolic, ale zanim jeszcze nasza pozycja ugruntowała się na rynku polskim, zdobywaliśmy doświadczenie świadcząc usługi dla klientów w Szwajcarii i Norwegii. Najczęściej wykonujemy remonty w Warszawie oraz remontujemy stany surowe oraz deweloperskie. Nasza ekipa remontowa to wyłącznie fachowcy z uprawnieniami. Gwarantujemy dokładność, terminowość i porządek remontu.

Remont Warszawa

Remonty w Warszawie

Wykonujemy kompleksowe remonty w atrakcyjnej cenie. W pakiecie naszych usług wliczamy prace murarsko-tynkarskie, montaż ogólnobudowlany, montaż ścian z płyt kartonowo-gipsowych, prace glazurnicze oraz malarskie. Znamy się także na instalacjach hydraulicznych oraz elektrycznych. Dzięki naszym architektom wnętrz wykonujemy remonty w Warszawie. Ponadto udzielamy fachowych porad i zawsze służymy pomocą. Stale powiększamy zakres naszych usług w odpowiedzi na potrzeby klientów.